MEGA MISJA PRZED NAMI !!!

Już dwa miliony najmłodszych uczniów w Polsce surfuje po Internecie*. Gry on-line dla dzieci, strony z aplikacjami czy filmami są dla nich codziennością. Nie wszyscy młodzi internauci wiedzą jednak, jak wiele wartościowych treści kryje sieć i jak korzystać z niej w sposób bezpieczny.

Mega Misja to program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli,
a dzieciom pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty.

To jest ich Mega Misja.

Już nie możemy się doczekać!!!

Koordynatorem projektu jest p. Leszek Piotrowicz