REALIZUJEMY PROJEKT #SUPERKODERZY!!!

Nasza szkoła od września dołączy do #SuperKoderów!
#SuperKoderzy to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8, w tym dla uczniów
ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W czasie cyklu zajęć prowadzonych na lekcjach poszczególnych przedmiotów uczniowie poznają podstawowe zasady programowania, jednocześnie wykonując zadania zgodne z podstawą programową danego przedmiotu.

#SuperKoderzy uczą się grać na bananach, programować stację pogodową, tworzyć interaktywne multimedialne reportaże,
a nawet własne strony internetowe czy gry dla robotów.

Szkoła Podstawowa od nowego roku szkolnego rozpocznie zajęcia w Programie #SuperKoderzy,
jako jedna ze 140 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji do Programu Fundacji Orange.

Dotychczas z programu skorzystało już 490 szkół w całej Polsce.

O tym, jak radzą sobie #SuperKoderzy z Naszej Szkoły, będziemy informować w nowym roku szkolnym!

Koordynatorem projektu jest p. Roksana Kaczmarek - Cichosz i Dorota Klekocka