DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W  dniu 27 stycznia 2020r. w naszej szkole  w klasach I-III odbyła się uroczystość  z  okazji  Święta  Babci  i  Dziadka.

Mimo, że styczeń jest zimnym miesiącem ,pełnym chłodnych dni, to są takie dni w roku kiedy robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.
To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W  trakcie uroczystości babcie i dziadkowie  mogli podziwiać swoje wnuczęta , które z przejęciem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki  dla swoich kochanych dziadków. Były też życzenia , ciepłe uściski i własnoręcznie przygotowane podarunki oraz słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Szczególne podziękowania dla Rodziców , którzy pomogli w przygotowaniu przyjęcia.

Wychowawczynie klas I-III