ZABAWA NA LODZIE

30 stycznia 2020 r. Sport i aktywne spędzanie czasu jest dla uczniów naszej szkoły pojęciem znanym i lubianym.

 

Tak więc, korzystając z możliwości zajęć w oderwaniu od ławek lekcyjnych  uczniowie naszej szkoły w dniu 30 stycznia spędzili czas doskonaląc swoje umiejętności w jeździe na lodzie. Każdego roku, tuż przed feriami zimowymi organizowany jest wyjazd na lodowisko „ALASKA”, który zawsze cieszy się wśród uczniów dużą popularnością. Taki sposób spędzania czasu razem z kolegami ze szkoły nasi uczniowie bardzo lubią i za każdym razem świetnie się wspólnie bawią. To był kolejny udany  i mile spędzony czas. Uczniowie zadowoleni choć delikatnie zmęczeni wrócili do szkoły i z uśmiechniętymi twarzami czekają na następny wyjazd.

Organizatorki: Anna Sowa, Małgorzata Rzeszutek

 


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.