28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Tegoroczny, 28. Finał WOŚP za nami, ale ten wyjątkowy dzień nie zostanie zapomniany. Dzięki otwartym sercom wszystkich darczyńców, zapisze się w każdej sztuce sprzętu medycznego, w który zostaną wyposażone specjalistyczne szpitale dziecięce.

W nas pozostanie satysfakcja i miłe wspomnienia. Pragniemy serdecznie podziękować naszym niezawodnym Rodzicom za wspaniałe wypieki, całemu sztabowi WOŚP za miłą współpracę, naszym zdolnym uczniom za występy, sprzedaż cegiełek, zbiórkę pieniędzy do puszek oraz pomoc w nauce udzielania pierwszej pomocy, wolontariuszom za zaangażowanie, piekarni BAJGIEL za przekazanie cudownych tortów i wszystkim przybyłym za dobre serca i wsparcie dzisiejszej akcji.

DZIĘKUJEMY!

Zespół ds. promocji szkoły