CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA

Nasi uczniowie z klas I-VIII ze Szkolnego Koło PCK i Klubu Wiewiórka, ich rodzice i nauczyciele do 19 grudnia 2019 r. zbierali żywność dla najbardziej potrzebujących pomocy na święta Bożego Narodzenia.

W tej szlachetnej akcji, przekazali wiele najpotrzebniejszych artykułów, m.in. mąkę, cukier, słodycze, ryż, makaron, kaszę, płatki śniadaniowe, konserwy i wiele innych.

Wszystkie podarunki zostały zawiezione do Oddziału Rejonowego PCK w dniu 19 grudnia 2019 r., skąd pracownicy i kierownictwo rozdysponują je w paczkach świątecznych dla najuboższych. Poza tym część żywności została przekazana potrzebującym seniorom z Biesiekierza.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce i wsparcie. W tym przedświątecznym okresie możemy składamy drogim uczniom, rodzicom, nauczycielom i innym najpiękniejsze życzenia świąteczne oraz dedykujemy słowa ks. Mieczysława Malińskiego „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”.

Opiekunowie Klubu Wiewiórka i SK PCK: Jolanta  Kostecka i Justyna Smagieł