SPOTKANIE Z POLICJĄ „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”

W dniu 11.12.2019r. w naszej szkole odbyły się spotkania z Policją dla klas VI-VIII.

W ramach programu „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” Komisarz Magdalena Marzec poprowadziła zajęcia, których celem było uświadomienie naszej młodzieży mechanizmu uzależniania się oraz zagrożeń związanych z przyjmowaniem substancji psychoaktywnych.

Uczniom przypomniano co zalicza się do substancji zakazanych, w tym osobno omówiono posiadanie i palenie e-papierosów. Kolejnym poruszonym tematem była cyberprzemoc oraz odpowiedzialność prawna nieletnich. Dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie za przeprowadzenie zajęć.

Małgorzata Tatys