DZIĘKUJEMY

11.12.2019r. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc, wsparcie i poświęcony czas w trakcie tworzenia naszej pięknej dekoracji świątecznej.

Państwu Edycie i Waldemarowi Girczysom za stylizację kącika dla Mikołaja, wzbogaceniu naszej głównej dekoracji w stylowe elementy i przekazanie żywej choinki.
Państwu Kamili i Arkadiuszowi Krakowiakom za piękne drewniane choinki, które wiszą na szkolnym korytarzu. Panu Sławomirowi Smagłowi za wykonanie metalowych stojaków na lampiony i wsparcie przy oprawianiu choinki świątecznej przed szkołą. Również Pani Renacie Madaliśkiej, która wzbogaciła naszą dekorację w lampiony. A to efekty wspólnych prac