CERTYFIKATY JAKOŚCI KSZTAŁCENIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nasza szkoła kolejny raz została nagrodzona certyfikatami jakości kształcenia języka angielskiego.

Tym razem za semestr letni XII edycji programu Insta.ling dla szkół. Uczniowie klas IV-VIII sumiennie pracowali na platformie ćwicząc słownictwo. Nauczyciele bardzo doceniają ich pracę, zauważając znaczną poprawę pisowni i wymowy. Nasi uczniowie szybciej przypominają sobie słownictwo z poprzednich lekcji, a także nabierają pewności siebie. Od września klasy IV-VIII przystąpiły do kolejnej zimowej XIII edycji nauki angielskich słówek, a klasa VIII zaczęła dodatkowo przygodę z niemieckim słownictwem. Naszym uczniom życzymy dużo wytrwałości oraz samych sukcesów w nauce języków obcych!!!

Justyna Smagieł

Edyta Szlachciak