UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 KLAS I-VII

19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Swoją obecnością uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Pan Tomasz Hołowaty - zastępca wójta Gminy Biesiekierz, sołtys Biesiekierza - Pan Przemysław Jurewicz, przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Małgorzata Kuczyńska.

Miniony rok szkolny był bardzo pracowity i przyniósł uczniom wiele sukcesów.  W obecności przybyłych gości, Rodziców, grona pedagogicznego i społeczności szkolnej, Dyrektor naszej szkoły, Pani Anna Piotrowicz wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe i dyplomy dla wzorowych uczniów z wysokimi wynikami w nauce. W każdej klasie było ich wielu. Aż dziesięcioro uczniów otrzymało stypendia za bardzo wysokie wyniki w nauce - uzyskanie średniej 5.0 i wyżej. Stypendia otrzymali:

Martyna Leśniewska z klasy VI,
Julia Paszkowska z klasy VI,
Hanna Szeląg z klasy IV a,
Paulina Niedziałek z klasy IV b,
Natalia Bałdyga z klasy V a,
Aleksander Łoński z klasy V a,
Bartłomiej Smagieł z klasy V b
Dominik Smagieł z klasy IV b,
Patrycja Kowalska z klasy V b,
Girczys Weronika z klasy V a.

Ponadto uczniowie z najwyższą średnią w szkole:

Patrycja Kowalska z klasy V b,
Paulina Niedziałek z klasy  IV b,
Aleksander Łoński z klasy V a,
Hanna Szeląg IV a

otrzymali nagrody specjalne - elektryczne hulajnogi, ufundowane przez wieloletniego przyjaciela szkoły, prezesa  Firmy Technika Betonowa sp z o.o. w Biesiekierzu.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania państwu Kamilli i Arkadiuszowi Krakowiakom za bezinteresowną pracę na rzecz naszej szkoły i wspieranie inicjatyw wolontariackich.

Miłym i zarazem wzruszającym momentem było pożegnanie odchodzącej na emeryturę wieloletniej, wspaniałej nauczycielki naszej szkoły, pani Marii Blicharskiej, która przez wiele lat pełniła także funkcję społecznego zastępcy dyrektora w budynku szkolnym w Parnowie.  Nie zabrakło ciepłych słów wdzięczności i uznania ze strony Pani Dyrektor, nauczycieli, Rodziców i uczniów.

Uroczystość zakończyła radośnie odśpiewana przez wszystkich uczniów wakacyjna piosenka oraz magiczne słowa Pani Dyrektor "Rok szkolny 2018/2019 uważam za zakończony!"

Gratulujemy wszystkim uczniom oraz ich Rodzicom. Darczyńcom serdecznie dziękujemy za wspaniałe nagrody i prezenty. Życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zespół ds. promocji