TOWARZYSKI MECZ PIŁKI NOŻNEJ KLASY VIII I KLASY III A

21 lutego w naszej szkole odbył się towarzyski mecz piłki nożnej klasy VIII i klasy III A w kategorii chłopców i dziewcząt.

Dziś wygrana nie była najważniejsza, lecz spotkanie dwóch drużyn i rozegranie towarzyskiego meczu w duchu zasady „fair – play”. Śmiało mogę przyznać, że sportowe zachowanie i wysoka kultura na boisku miała miejsce podczas gry chłopców jak i dziewcząt z obydwu klas. I to naprawdę cieszy.

Wyniki spotkania:

Dziewczęta:

VIII  – III A – 5 : 3

Chłopcy:

VIII – IIIA – 5 : 3

Dziękuję uczniom klasy VIII i klasy III A. Udowodniliście, że praca z Wami nie poszła na marne i wszystkie zasady wpajane Wam przeze mnie podczas zajęć wychowania fizycznego przyniosły świetny efekt !!!

Anna Sowa