WYJAZD DO AQUA PARKU

23 stycznia uczniowie nasze szkoły mięli okazję spędzić aktywnie czas w Aqua Parku w Koszalinie.

Chętnych nie brakowało, aby w ramach odprężenia  spędzić trzy godziny na zabawach w wodzie. Część uczniów relaksowała się w jacuzzi, inni próbowali swoich sił na basenie sportowym. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie wodne oraz sztuczna rzeka. Znaleźli się również koneserzy gejzerów powietrznych oraz ściennych masażerów. To był udany pobyt. Wszyscy uczniowie z zadowolonymi twarzami wrócili do szkoły. Kolejny aktywny dzień już po feriach, jednak tym razem wybierzemy się na lodowisko Alaska.

Anna Sowa

Małgorzata Rzeszutek