DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś, 21 stycznia 2019 roku klasy I - III gościły w swoich szkolnych progach najcieplejszych, najwspanialszych, najukochańszych gości - swoje babcie i swoich dziadków.

Były wierszyki, piosenki, życzenia, własnoręcznie przygotowane podarki, ciepłe uściski oraz słodki poczęstunek. Wszystkim szanownym Gościom dziękujemy za przybycie i życzymy dużo zdrowia, szczęścia i pociechy z wnucząt! Rodzicom zaś dziękujemy za pomoc przy organizacji uroczystości.

Wychowawczynie: J. Kostecka, J. Lessnau