PIELUCHA DLA MALUCHA

W dniach 7-18 stycznia 2019 roku Szkolne Koło Caritas przeprowadziło akcję "Pielucha dla malucha -środki czystości podaruj z miłości" zapoczątkowanej przez Caritas Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej i Fundację "Moja Mama i Ja".

W dniu dzisiejszym, 18 stycznia wszystkie dary naszych uczniów zostały przez wolontariuszki spakowane, a następnie zawiezione do Domu dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi „NADZIEJA” im. św. Jana Pawła II w Koszalinie. Nasze Koło od lat bierze udział w tej akcji, zawsze z dużym wsparciem uczniów naszej szkoły. Dlatego w tym roku postanowiliśmy przeprowadzić zbiórkę dwukrotnie. Następna zaplanowana jest na maj, docelowo z myślą o Dniu Dziecka.

Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom, którzy swymi darami wsparli naszą akcję! Jesteście wspaniali!

Opiekun SKC J. Lessnau


 

 


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.