WOLONTARIUSZKI Z SKW W 27. FINALE WOŚP

13.01.2019 r. 27. Finał WOŚP, to kolejna akcja w której wolontariuszki z naszego koła biorą udział. Dominika, Kaja, Martyna, Nikola, Aleksandra, Amelia Oliwia, Natalia (wszystkie na pierwszym miejscy :-)) -  zawsze chętne, zawsze pełne zapału, i zawsze chcą pomagać.

Od początku WOŚP w naszej gminie, wolontariusze biorą udział i niezależnie od pogody chcą brać udział w tej ogólnopolskiej akcji Jurka Owsika. Nieważne ile kto wrzuca do puszki, ile kto nazbiera… Ważne, że chcemy pomagać i chcemy być częścią tej wielkiej ogólnoświatowej akcji.

Wszystkim, którzy wrzucali do puszek, kupowali cegiełki, licytowali – My wolontariusze DZIĘKUJEMY

opiekun SKW Roksana Kaczmarek - Cichosz


 

 


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.