KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniach 19 i 20 grudnia 2018 roku Szkolne Koło Wolontariatu wraz ze Szkolnym Kołem Caritas przeprowadziło wspólną akcję charytatywną.

Przez dwa dni można było nabyć świąteczne rękodzieła przygotowane przez uczniów naszej szkoły, ozdoby, które nie tylko ucieszą oko kupującego, ale przede wszystkim wspomogą skrzywdzonych przez los ludzi, albowiem całą kwotę uzyskaną z datków  przeznaczyliśmy dla pogorzelców z Lasek Koszalińskich. Szczególne podziękowania składamy państwu Krakowiak za wykonanie reniferów i przekazane ich na kiermasz oraz wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer).