PODSUMOWANIE ROCZNYCH DZIAŁAŃ SK LOP BIESIEKIERZ

21 czerwca w sali bioróżnorodności w Parnowie została podsumowana roczna praca SK LOP, który w bieżącym roku szkolnym liczył 23 członków z klas IV-VI. W czasie spotkania opiekunowie Koła zorganizowali m.in. konkurs wiedzy przyrodniczej.

Podzieleni na grupy uczniowie udzielali odpowiedzi na pytania związane z florą i fauną Polski. Musieli wykazać się także wiedzą ogólną na temat ochrony środowiska. Koło fortuny, kalambury, gra w ,,ciepło- zimno”, śpiewanie piosenek na pewno uatrakcyjniły formę konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.

Dziękujemy wszystkim członkom za zaangażowanie w działalność SK LOP.  Cieszymy się, że nie są Wam obojętne sprawy ekologii i środowiska naturalnego. Udanych wakacji!

Opiekunowie SK LOP: Anetta Petin, Iwona Długopolska