OGNISKA PRZYSZEDŁ CZAS

14 czerwca 2017 r. uczniowie klasy V z wychowawcą wybrali się na mały rajd pieszy w kierunku Biesiekierz-kolonia.

Po przechadzce przyszedł czas na pyszne kiełbaski z ogniska. Posileni wychowankowie biegali i bawili się wyśmienicie. Takim sympatycznym wydarzeniem zakończyliśmy naszą wspólną innowację pedagogiczną „Bezpieczna i przyjazna klasa”, której głównym celem była integracja zespołu klasowego. Jeszcze raz dziękujemy mamie Oliwii-pani Renacie Madalińskiej za pomoc przy organizacji ogniska!

Moim drogim wychowankom życzę udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu w VI klasie!

Justyna Smagieł