FESTIWAL PIOSENKI NIEMIECKIEJ, ANGIELSKIEJ I POLSKIEJ

Uczniowie klas 1-3  śpiewająco zakończyli rok szkolny. 22 czerwca odbył się w szkole w Parnowie Festiwal Piosenki Niemieckiej, Angielskiej oraz Polskiej.

Każda z klas zaprezentowała piosenki w trzech językach. Repertuar jak zwykle był różnorodny, można było usłyszeć piosenki o misiach, słoniach, meblach,  czekoladzie i  kiełbaskach, bałwanku, rudym rydzu czy zdrowym trybie życia.

Zwieńczeniem imprezy był występ szkolnego zespołu „Little Singers” prowadzonego przez Panią Joannę Lessnau. Uczniowie udowodnili, że śpiewać można w każdym języku, co jest najlepszą metodą na ich szybką i trwałą naukę.

Życzymy naszym najmłodszym poliglotom słonecznych i rozśpiewanych wakacji! :)

Katarzyna Szczepanik, Justyna Smagieł, Joanna Lessnau, wychowawcy klas 1-3