PALENIU MÓWIMY: NIE !!!

W dniu 31 maja 2017 r. tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień bez Papierosa. Uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w prelekcji dotyczącej szkodliwości palenia papierosów i obejrzeli prezentację multimedialną.

Dzieci ze Szkolnego Koła PCK przygotowały występy artystyczne: śpiewały piosenki z samodzielnie wymyślonymi tekstami oraz recytowały wiersze. Wyróżnić tu należy Julię Paszkowską, Martynę Leśniewską, Nikolę Musiał i Julię Kwiatkowską z kl. IV, Igę Sternę i większość chłopców z kl. V, Dominikę Gilich, Oliwię Frączkowską, Filipa Stasiaka i Mariusza Łowieckiego z kl. VI. Jeden z utworów, napisany przez Filipa, był nawet w języku angielskim. Wszystkie wystąpienia bardzo nam się podobały i dotyczyły tematyki Światowego Dnia bez Papierosa.  Cieszymy się, że mamy w szkole takich twórczych i pomysłowych uczniów.

Justyna Smagieł