RECYTATORSKIE ZMAGANIA

26 kwietnia w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego   „Ptaki, ptaszki, i ptaszęta polne”. Było wielu chętnych, którzy chcieli się zaprezentować.

Klasę  pierwszą reprezentowali: Maja Kowalczyk, Iza Serpina i Filip Leśniewski. Klasę IIa i IIb reprezentowali: Zofia  Tomkiewicz, Marcel Karasiewicz Dominik  Smagieł, Ksawery Kopczyński, Antoni Banaszczyk, Paulina Niedziałek, Martyna Gawrońska. Klasę IIIa i IIIb reprezentowali : Natalia Bałdyga, Patrycja Kowalska, Gracjan Sterna, Zofia Banaszczyk, Aleksandra Gomorska, Anna Kościelska,  Natalia Dopierała. Każde dziecko bardzo się starało  wypaść jak najlepiej. Decyzja była bardzo trudna, jury po naradzie  zdecydowało, że naszą szkołę  w Konkursie  Gminnym reprezentować będą:  Iza Serpina -  kl I,  Hanna Szeląg  - kl. IIa,  Weronika Kardasz  - kl. IIb,  Natalia Bałdyga – kl. IIIa, Natalia Dopierała  -  kl. IIIb.  Wszystkim recytatorom dziękujemy i życzymy powodzenia  w  dalszych konkursach.

Opracowała: J. Kostecka.