WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE

16 marca uczniowie klas trzecich i pierwszej pojechały na przedstawienie muzyczne pt: ”Dzwonnik z Notre Dame”, które odbyło się w kinie „Kryterium”.

Bohaterem tej opowieści jest Quasimoto, który żyje w ukryciu na dzwonnicy, ale jego marzeniem jest zejść  na dół, do ludzi.  W realizacji jego marzeń pomaga mu przyjaciel i Garguś i piękna Esmeralda. Podczas spektaklu okazuje się, że nie wygląd człowieka jest najważniejszy, ale jego dusza. Pomimo tego, że ktoś jest inny to nie znaczy, że jest gorszy.  W życiu człowieka najważniejsza jest dobroć, akceptacja i tolerancja.  Po spektaklu udaliśmy się na spacer do pobliskiego parku w poszukiwaniu wiosny.

Wychowawcy klas III a,b i I.