KANGUR MATEMATYCZNY KLASY IIIa, IIIb, IIa, IIb

16 marca  2017 odbył się  w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny.

Uczniowie   próbowali swoich sił w łamaniu głów. Dzieci z  klas drugich rozwiązywali „Żaczka”, a byli to: Hanna Szeląg, Marcel Karasiewicz, Michalina Matczak, Dominik Smagieł, Antoni Banaszczyk, Kornel Mazurkiewicz, Mateusz Rzeszutek, Weronika Kardasz, Paulina Niedziałek.  Uczniowie klas trzecich pisali „Malucha”, a byli to:  Natalia Bałdyga, Aleksander Łoński, Michał Lipiński, Zuzanna Buczkowska, Marcin Puścian, Dawid Serpina,  Gracjan Sterna, Natalia Dopierała i Bartłomiej Smagieł. Wszyscy trzymaliśmy kciuki za naszych matematyków i cierpliwie czekamy na wyniki. Dziękuję pani J. Lessnau za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

J. Kostecka