ZABAWA KARNAWAŁOWO - WALENTYNKOWA

10 lutego uczniowie klas IV-VI bawili się na zabawie karnawałowo- walentynkowej przy znanych przebojach polskich i zagranicznych. W przerwach między tańcami, każdy chętny mógł wziąć udział w konkursach przygotowanych przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

,,Walentynkowa poczta” dostarczała adresatom kartki z życzeniami i słowami sympatii. Każda klasa przygotowała słodki poczęstunek. Tradycyjnie podsumowaniem zabawy był wybór króla i królowej balu. W tym roku koronę króla otrzymał Mateusz Niedziałek z klasy V. Wybór królowej był o wiele trudniejszy…Jury zadecydowało, że ten wyjątkowy tytuł otrzymają aż trzy dziewczynki: Julia Paszkowska, Martyna Leśniewska oraz Julia Kwiatkowska z klasy IV. Gratulujemy! Dziękujemy DJ-owi Sebie za dobrą muzykę, Radzie Rodziców za słodkie nagrody a uczestnikom zabawy za wspaniałą atmosferę.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych ferii. Do  zobaczenia za dwa tygodnie!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Anetta Petin, Katarzyna Szczepanik