SPORTOWO I BEZPIECZNIE

W czwartek 8 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się apel dla klas IV-VI, na którym pani Małgorzata Rzeszutek wraz z panią dyrektor Anną Piotrowicz wręczyły puchar dyrektora szkoły dla kl. VI za zajęcie I miejsca w Turnieju Piłki Nożnej. Klasa V zajęła II miejsce, zaś klasa IV- miejsce III, za które otrzymały dyplomy.

Nie zabrakło też nagród za zdobycie tytułu Mistrza Warcabowego. Zwycięzcami poszczególnych klas zostali: w klasie IV Martyna Leśniewska i Michał Matuszak, w klasie V Wiktoria Jarosz i Marcel Gemborys, a w klasie VI Wiktoria Kocińska i Mariusz Łowiecki.

Pani Agnieszka Ławrynowicz podsumowała też działania sztabu WOŚP w Biesiekierzu i podziękowała wolontariuszom: Wiktorii Kocińskiej, Dominice Gilich, Magdalenie Cisek, Paulinie Niemczuk i Mariuszowi Łowieckiemu za pomoc w zbiórce na ten szczytny cel.

Uczniowie uczestniczyli też w prelekcji, dotyczącej bezpiecznych zachowań w trakcie ferii zimowych. Dzieci zapoznane zostały z zasadami, przypomniały numery alarmowe i obejrzały prezentację multimedialną. Rozmawialiśmy o tym, co można robić w trakcie ferii, aby się nie nudzić i spędzić miło czas. Poza tym uczniowie na zajęciach technicznych z panią Agnieszką Kolanowską również omawiały powyższe tematy.

Życzymy wszystkim udanych i bardzo bezpiecznych ferii zimowych !

Justyna Smagieł

Małgorzata Rzeszutek