KONCERT ZESPOŁU WOKALNEGO „Little Singers”

W dniu 20 grudnia 2016 roku uczennice z zespołu wokalnego „Little Singers” działającego od niedawna w naszej szkole dały swój pierwszy koncert zatytułowany „W świątecznym nastroju”.

Odbył się on - dzięki uprzejmości Pani  Agnieszki Hryniewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz, właśnie w tej placówce. Ciepły nastrój najstarszych, polskich kolęd śpiewanych przez dziewczynki udzielił się wszystkim słuchaczom – uczniom klas IV – VI naszej szkoły oraz zaproszonym gościom ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Feniks” w Biesiekierzu. Koncert wzbogaciła nasza uczennica – Natalia Bałdyga z klasy trzeciej, grając bożonarodzeniowe utwory na gitarze i śpiewając kolędy solo.
Dziękuję serdecznie Pani Agnieszce Hryniewicz oraz Paniom Bibliotekarkom za pomoc w organizacji koncertu, gościnę i życzliwe wsparcie. Dziękuję gorąco Rodzicom dziewczynek za przychylność i współpracę oraz wszystkim przybyłym na nasz koncert za poświęcony czas i gorące brawa.

Joanna Lessnau
opiekun zespołu