BOŻONARODZENIOWA GWIAZDKA – ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA POTRZEBUJĄCYCH

W dniu 21 grudnia 2016 roku zakończyła się akcja ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI „BOŻONARODZENIOWA GWIAZDKA Z PCK”. Nasi uczniowie – członkowie SK PCK, KLUBU WIEWIÓRKA i SK CARITAS z klas I-VI również w tym roku okazali swoje wielkie serca, przekazując dla najbardziej potrzebujących swoje świąteczne dary.

Od listopada do końca grudnia zbierali żywność i zabawki dla najuboższych. W dniu 21 grudnia  dary zostały przekazane do Zarządu Rejonowego PCK w Koszalinie przy ul. Grunwaldzkiej, skąd trafią do najbardziej potrzebujących osób.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za okazane wsparcie i dobroć w tym przedświątecznym czasie!

Justyna Smagieł, Jolanta Kostecka, Joanna Lessnau