PODSUMOWANIE JESIENNEGO KONKURSU LOP

8 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu LOP na najciekawszą zabawkę z darów natury.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną pomysłowością wykonując z kasztanów, żołędzi, orzechów czy szyszek małe dzieła sztuki.Przez  wiele tygodni zdobiły one korytarz szkolny. Doceniając inwencję twórczą uczniów jury przyznało aż cztery pierwsze miejsca: Julii Paszkowskiej, Martynie Leśniewskiej, Julii Kwiatkowskiej i Wiktorii Koczarowskiej. Drugie miejsce zajęli: Michalina Skalmowska, Patryk Pałubiński,  Oliwia Frączkowska i Natalia Prokopowicz. Gratuluję i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnym konkursie.

Anetta Petin- LOP