OTWARCIE WYSTAWY PLASTYCZNEJ W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W BIESIEKIERZU

22 listopada 2016 r. uczniowie klasy szóstej mieli ogromną przyjemność uczestniczenia w otwarciu wystawy prac uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Warninie.

Prace zostały wykonane podczas Integracyjnych Warsztatów Plastycznych ,,Jesienny liść” w Koszalinie i zaprezentowane w Bibliotece Publicznej w Biesiekierzu. Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni na tę uroczystość i mieliśmy możliwość   obejrzenia pięknych obrazów, a także poznania ich autorów. W związku ze zbliżającym się Świętem Pluszowego Misia, uczniowie w miłej i bardzo twórczej atmosferze wykonali również portrety swoich ukochanych pluszaków.

Agnieszka Ławrynowicz