ŻYCZLIWI SĄ WŚRÓD NAS

21 listopada w Dniu Życzliwości i Pozdrowień, Samorząd Uczniowski przeprowadził kilka akcji towarzyszących temu sympatycznemu świętu. Każdy z uczniów, na żółtych płatkach, miał okazję wypisać życzenia i pozdrowienia dla osób, które darzą sympatią.

Płatki szybko utworzyły Szkolny Kwiat Życzliwości. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów tego dnia było ogłoszenie wyników wyboru najżyczliwszych osób w szkole. Spośród sześciu kandydatów z klas IV- VI, nauczyciele i uczniowie wybrali Dawida Krajewskiego i Annę Kurjan z klasy VI, którzy już trzeci raz uzyskali ten wyjątkowy tytuł. Samorząd Uczniowski postanowił przyznać także nagrodę specjalną Słoneczko Życzliwości dla osoby dorosłej, która kojarzy się z otwartością i uśmiechem. W tym roku otrzymała ją Pani Dyrektor Anna Piotrowicz. Przykładem nadawania Orderu Uśmiechu, wręczeniu Słoneczka Życzliwości, towarzyszył zwyczaj wypicia soku z cytryny ( koniecznie z uśmiechem). Gratulujemy wyróżnionym. Wszystkim życzymy dowodów sympatii i życzliwości każdego dnia.

Opiekunowie Samorządu: Anetta Petin, Katarzyna Szczepanik