XXXVII WIELODYSCYPLINOWY ZLOT ODDZIAŁU KOSZALIŃSKIEGO – ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI

24 września liczna grupa uczniów i rodziców 38 osób z naszej szkoły wzięła udział w XXXVII Wielodyscyplinowym Złocie Oddziału Koszalińskiego z okazji Światowego Dnia Turystyki.

Trasa rajdu 11 kilometrów rozpoczęła się w Sianowie prowadziła przez lasy, pola, łąki i część budowanej obwodnicy ze Szczecina do Gdańska omijając Koszalin i Sianów.

Meta naszej wędrówki była w Dąbrowie, gdzie każdy zjadł turystyczny posiłek, bardzo dobrą zupę jarzynową. Tam też odbył się konkurs krajoznawczy o przebytej trasie, Wiktoria Kocińska zajęła III miejsce. Młodsze i starsze  dzieci korzystały z placu zabaw, który znajdował się na boisku w szkole w Dąbrowie. Jak zawsze i tym razem pogoda nam  dopisała, była to bardzo aktywna sobota dla naszych uczniów. Dziękuję rodzicom za pomoc i aktywny udział w tej imprezie.

Opiekunowie
Justyna Smagieł,