Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2016 roku korytarze naszej szkoły wypełniły się uśmiechniętymi i wypoczętymi uczniami. Punktualnie o godz.9 na sali gimnastycznej rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Pan Andrzej Leśniewicz-wójt gminy Biesiekierz i Pani Zofia Balcerek-pielęgniarka szkolna.

Pani Dyrektor Anna Piotrowicz powitała wszystkich uczniów, ich rodziców oraz grono pedagogiczne, zapoznając z planem w roku szkolnym 2016/2017. Życząc udanego roku szkolnego pani Dyrektor nawiązała również do 1 września 1939, czyli rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wszyscy zebrani uczcili to wydarzenie minutą ciszy.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego roku szkolnego oraz samych sukcesów.

Za 10 miesięcy znowu wakacje :)

Opiekunowie S.U