WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI W ZIELENIEWIE

9 czerwca uczniowie klas Ia i Ib udali się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Zieleniewie. Park okazał się idealnym miejscem dla żądnych przygód pierwszaków!

Dzieci korzystały z licznych atrakcji - zawsze z niekłamaną radością wymalowaną na twarzach! Były przejażdżki: jeepem, bryczką, quadem, beczkowozem, na koniu oraz na mechanicznym byku rodeo.

Nie zabrakło także zwiedzania wioski indiańskiej. Uczniowie obejrzeli tipi i wigwamy, strzelali z łuku, szukali się w indiańskim labiryncie.

Pierwszaki odwiedziły również Mini Zoo, w którym zobaczyły: strusie afrykańskie, byczki szkockie, świnki wietnamskie, jelonka Bambi, lamy, daniele, zebry oraz egzotyczne ptactwo.

Najwytrwalsi szukali sztabek złota w rzece, bawili się w wielkiej rurze i kuli wodnej.

Chwil wytchnienia było niewiele - podczas pokazu najstarszego tańca Dzikiego Zachodu i sztuczek kowbojskich (rzucania lassem, strzelania z rewolweru) oraz… zasłużonego pobytu w McDonaldzie.

Katarzyna Grzegrzółka, Iwona Sobczyńska