WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO W GRABÓWKU

Dzień Dziecka to zupełnie inny dzień niż wszystkie. Dlatego też po przyjeździe do szkoły czekała na nas miła niespodzianka. Tego dnia nie było takich lekcji jak zawsze.

Już rano czekał na nas szkolny autobus. Klasy drugie i oddział przedszkolny tego dnia wyjechały do Wioski Klocków, która znajduje się w gospodarstwie Pod jaskółczym Gniazdem w Grabówku. Po przyjeździe na miejsce na pięknej polanie zjedliśmy wspólne śniadanie. Następnie przystąpiliśmy do zabaw na powietrzu: przeciągaliśmy linę, pokonywaliśmy tor przeszkód, no i oczywiście nie zabrakło meczu w piłkę nożną. Następnie w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu doczekaliśmy się budowania ze specjalnych klocków. Indywidualnie i w grupach powstawały przedziwne budowle, każdy chciał aby jego była największa i najpiękniejsza. Wszystkie były bardzo ciekawe, ale niektóre te najwyższe czasami się przewracały. Po takim wyczerpującym zajęciu czekały już na nas pieczone kiełbaski i soczek. Ten dzień by trochę męczący, ale bardzo miły.

Takie dni mogłyby być częściej.

M. Blicharska
M. Sowa