Bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie organizowanym przez FUNDACJĘ AVIVA - to dla mnie ważne. "Gramy, bo KOCHAMY. Pomóżcie nam zrealizować marzenie dzieci".

Postanowiliśmy zmierzyć się z innymi ogólnopolskimi projektami i spróbować pozyskać choć część brakującej kwoty na modernizację boiska przy naszej szkole w Biesiekierzu. Dzieciom najbardziej brakuje murawy do gry w piłkę nożną, bo takiego miejsca nie maja. Teren wokół szkoły, można wykorzystać i takie boisko dzieciom stworzyć, jednak brak jest wystarczających środków finansowych na ten cel. W ubiegłym roku szkolnym rozpoczęły się prace przygotowawcze, ale fundusze się skończyły i skończyła się praca nad powstaniem tego tak wymarzonego miejsca. Każda kwota będzie dla nas ogromnym wsparciem, ale wnioskujemy o grant na kwotę 50 tysięcy złotych.

Żeby wspomóc naszą inicjatywę należy oddać na nią głos na stronie AVIVA - to dla mnie ważne. Niestety z jednego konta e-mailowego, można oddać tylko jeden głos. Czasami posiadamy więcej adresów e-mailowych, więc zachęcamy do korzystania z tej możliwości i oddania większej liczby głosów.

Oprócz zbierania głosów, zgłosiliśmy się również do crowdfundingu czyli zbierania dotacji na naszą inicjatywę, poprzez drobne wpłaty pieniężne korzystając z przycisku dotuj. Każda dotacja dla Naszego projektu (min. 5 zł) w ramach crowdfundingu, to 1 dodatkowy głos. Najlepszym Fundacja Aviva podwoi wpłaty, a wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na modernizację naszego boiska.

Najważniejsze jest dążyć do celu jaki sobie wyznaczyliśmy. Nie ustaniemy w poszukiwaniu sposobów na to, żeby nasze dzieciaki wyszły z przystanków, odeszły od telewizorów i komputerów. Żeby to osiągnąć musimy stworzyć im miejsce do zabawy na świeżym powietrzu i rozwijania sprawności fizycznej.

BARDZO PROSIMY O GŁOSY NA NASZĄ INICJATYWĘ.

Procedura oddawania głosów:

Krok 1: wejdź na stronę: todlamniewazne.pl
Krok 2: odszukaj naszej inicjatywy za pomocą mapy inicjatyw lub różowego prostokąta w górnym prawym rogu strony. Kliknij w okienko, a następnie w miejscu – kod pocztowy – wpisz: 76-039 (nic więcej nie wpisuj) i kliknij – szukaj.
Krok 3: zostaniesz przekierowany na naszą inicjatywę – możesz teraz oddać głos. Możesz również z tego miejsca na stronie dokonać symbolicznej wpłaty, poprzez przycisk dotuj. Następnie wpisz kwotę jaką chcesz przekazać i kliknij zapłać. Zostaniesz przekierowany do płatności bankowej.
Jeżeli chcesz wspomóc nas osobiści, będzie to również możliwe podczas zbiórki w dniu 21.05.2016 r. w trakcie Majówki Rodzinnej na stadionie w Biesiekierzu.
Krok 4: pamiętaj, żeby wejść na swoje konto e-mailowe i potwierdzić oddany głos. Dopiero wtedy zostanie on uwzględniony.
Krok 5: Jeżeli chcesz nas wesprzeć kolejnym głosem to musisz wpisać nowy adres e-malowy. Tylko wtedy można oddać więcej głosów.

Można korzystać również z linku:

Liczymy na państwa wsparcie!