PROJEKT ETNOGRAFICZNY - TUTEJSI

14 grudnia 2018r nasi uczniowie wzięli udział w konferencji naukowej „Młody badacz tradycji kulturowych Pomorza Zachodniego”, która była podsumowaniem naszej czteromiesięcznej pracy przy projekcie etnograficznym ,,Tutejsi – tradycje kulturowe Pomorza Zachodniego".

Czytaj dalej ...
 
GRUDNIOWA AKCJA PCK I KLUBU WIEWIÓRKA

Nasi uczniowie z klas I-VIII ze Szkolnego Koło PCK i Klubu Wiewiórka przez grudniowy tydzień prowadzili akcję pomocy rodzinom z Lasek Koszalińskich, które ucierpiały na skutek pożaru i straciły cały dobytek.  Do dnia 11 grudnia 2018 r.

Czytaj dalej ...
 
MIKOŁAJKI Z WOLONTARIUSZAMI

6 grudnia to dla wolontariuszy był bardzo pracowity dzień. Już małą tradycją stało się dla naszego koła, że ten dzień spędzamy z maluchami.

Czytaj dalej ...
 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

5 grudnia, to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dzień, który w naszej szkole obchodzony był nie tylko świątecznie lecz również bardzo pracowicie.

Czytaj dalej ...
 
ANDRZEJKI 2018

30 listopada 2018 r. samorząd uczniowski zorganizował w naszej szkole andrzejki.

Czytaj dalej ...
 
ODWIEDZINY MIKOŁAJA W KLASIE PIERWSZEJ

6 grudnia 2018 r. Dzisiejszy dzień w klasie pierwszej od samego rana był radosny, odwiedził nas Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami za co bardzo dziękują.

Czytaj dalej ...
 
LABORATORYJNE ĆWICZENIA UCZNIOWSKIE

5 grudnia 2018 r. tuż przed mikołajkami, uczniowie klasy ósmej na lekcji chemii mogli wcielić się w laborantów chemicznych. Ich zadaniem, było uzyskanie odpowiedzi na cztery pytania dotyczące soli chemicznych:

Czytaj dalej ...
 
ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „PODARUJ POTRZEBUJĄCYM JEDZENIE NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ”

W dniach 30 listopada – 1 grudnia w całej Polsce, w ponad 3 tysiącach sklepów w 600 miejscowościach odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności, organizowana od ponad 20 lat przez Banki Żywności.

Czytaj dalej ...
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.